Wpisz kwotę, którą chesz przekazać na rzecz NK
Kiedy: 4 marca (środa), godz. 18
Gdzie: Świetlica Wolności, ul. Nowy Świat 6/12, butik C, W-wa
Jak nadprodukcja prawa wpływa na funkcjonowanie małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce? Czy polskie prawo i regulacje są przyjazne dla przedsiębiorców? Jakie efekty przyniosły pakiety deregulacyjne, takie jak “100 zmian dla firm”, “Konstytucja biznesu” czy “Przyjazne prawo”? Gdzie szukać ułatwień dla sektora MŚP?
O skutkach nadregulacji i perspektywie jej ograniczenia dyskutować będą:
Dyskusję poprowadzi Aleksandra Fandrejewska–Tomczyk – dziennikarka ekonomiczna, najdłużej związana z “Rzeczpospolitą”, redaktor biuletynu Prawo i Legislacja ZPP.
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2643433442377276/
Zapraszamy serdecznie na #DebataNK!
Partnerami wydarzenia są: Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Warsaw Enterprise Institute oraz Google Polska.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Komentarz *
Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa
Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.
"Od zeszłego roku ma już miejsce nowy etap tej zimnej wojny i on składa się z kilku czynników: jeden to wojna ukraińska, a drugi to wyklarowanie linii politycznej administracji Bidena wobec Chin, która początkowo była w miarę jasna w słowach, ale niejasna w czynach. Teraz wiemy już dużo więcej." - czy chińsko-amerykańska rywalizacja zmierza do eskalacji?
"To nie jest polityka rządu - w przypadku Francji musimy mówić jednak o polityce prezydenta. To jest jeden z problemów, z którym styka się dziś Francja, że osobowość prezydenta w dużej mierze odpowiada również za zawirowania tej polityki" - mówi amb. Tomasz Orłowski
Chiński interes na Bliskim Wschodzie to spokój w regionie. Chiny chcą w pewnym sensie zająć miejsce Stanów Zjednoczonych, ale nie jako hegemon, tylko posługując się hasłem "ekonomia, głupcze!" - mówi Leszek Ślazyk. Czy Chiny zdominują Bliski Wschód?
"Powiem szczerze, że nie jestem przyzwyczajony do postrzegania Niemiec w kategoriach prowizorki, a to, co dzieje się w Niemczech w ciągu ostatnich 12 miesięcy to jest kompletna prowizorka." - mówi red. Piotr Maciążek. Czy niemiecka polityka gospodarcza znalazła się na zakręcie?
Zapisz się na listę mailingową i wybierz, na jaki temat chcesz otrzymywać alerty:
Login lub e-mail
Hasło
Zapamiętaj mnie