Nie masz czasu na zapoznanie się z całością artykułu? Wystarczy, że klikniesz ikonę „oznacz artykuł do przeczytania później”. Wszystkie zapisane publikacje znajdziesz w profilu czytelnika

Dlaczego Lewica wspiera PiS? Smoleńsk. Jak Polska walczy z COVIDem? – Radziejewski & Piekutowski

Zapraszamy do drugiego odcinka programu, w którym sztab redakcji Nowej Konfederacji komentuje comiesięczne najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce! Tym razem jest dużo o Krajowym Planie Odbudowy, wojnie w koalicji, sojuszu PiS z Lewicą, covidowych szczepionkach oraz o wciąż wielkim wpływie tragedii smoleńskiej na Polaków w 11 lat po zdarzeniu.

 

>>> ZOBACZ KSIĘGARNIĘ NOWEJ KONFEDERACJI <<<

Udział w programie biorą:

W programie gości również dr Stanisław Maksymowicz – ekspert NK ds. zdrowia i socjologii medycyny. Collegium Medicum UWM w Olsztynie, Polskie Towarzystwo Socjologiczne.

 

 

📕 Nie zapomnij zaglądnąć na stronę naszej księgarni: *Click*

prezes i założyciel Nowej Konfederacji, dyrektor Wydawnictwa Nowej Konfederacji. Autor książki "Między wielkością a zanikiem. Rzecz o Polsce w XXI wieku". Politolog zaangażowany, publicysta i eseista, organizator. Absolwent UMCS i studiów doktoranckich na UKSW. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w Polskim Radiu i, zwłaszcza, w „Rzeczpospolitej” Pawła Lisickiego, później był wicenaczelnym portalu Fronda.pl i redaktorem kwartalnika „Fronda”. Następnie założył i w latach 2010–2013 kierował kwartalnikiem „Rzeczy Wspólne”. W okresie 2015-17 współtwórca i szef think tanku Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego. Publikował też m.in. w „Gazecie Polskiej”, "Gazecie Wyborczej", „Gościu Niedzielnym”, "Dzienniku Gazecie Prawnej", "Arcanach", „Polsce The Times”, „Super Expressie”, "Fakcie". Pochodzi z Lublina, mieszka w Warszawie.
główny ekspert do spraw społecznych Nowej Konfederacji, socjolog, publicysta (m.in. "Więź", "Rzeczpospolita"), współwłaściciel Centrum Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, współpracownik Centrum Wyzwań Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, Fundacji Pole Dialogu i Ośrodka Ewaluacji. Główne obszary jego zainteresowań to rozwój lokalny i regionalny, kultura, społeczeństwo obywatelskie i rynek pracy. Autor i współautor wielu publikacji, np. "Pomysłowość miejska. Studium trajektorii realizacji oddolnych inicjatyw mieszkańców Warszawy"(Fundacja Pole Dialogu 2017). Autor powieści biograficznej "G.K.Chesterton", eSPe 2013).

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz