Newsletter

Zostańcie z nami! Co dalej z Nową Konfederacją?

Zostańcie z nami! Co dalej z Nową Konfederacją?
Drodzy Czytelnicy,

 

styczniowa zbiórka na NK zakończyła się kwotą 25 834,35 zł. Bardzo dziękujemy! To drugi najlepszy wynik w historii, ale zarazem – porażka. Porażka (wobec celu: 36 000 zł) zmuszająca nas do przejścia na płatny dostęp do treści, co nastąpi w ciągu kilku miesięcy.

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie. To dzięki niemu Nowa Konfederacja powstała i rozwinęła się do obecnego poziomu. Musimy teraz znaleźć inne źródła przychodów, ale Wasze wsparcie pozostaje dla nas fundamentalnie ważne. Z kilku powodów.

 

Po pierwsze, stanowi wciąż większość naszych przychodów. Po drugie, daje nam silne poczucie niezależności tak od partii, jak i od grup interesu czy medialnej logiki komercyjnej (wyścig na klikalność). Po trzecie, daje poczucie stabilności w warunkach głębokiej zmiany, jaką niesie wprowadzenie odpłatnego dostępu do treści, wobec związanej z nią niepewności.

 

Dlatego prosimy o Wasze wsparcie. Współtwórzcie dalej naszą niezależność, kreatywność, opiniotwórczość. Pomagajcie nam tworzyć idee dla Polski.
Wszyscy Stali Darczyńcy, niezależnie od wpłacanej kwoty, otrzymają kody dostępu do dostępnej już odpłatnie Nowej Konfederacji. Utrzymamy też i będziemy starali się rozwijać już istniejące – oraz wprowadzać nowe – gratyfikacje dla szczególnie hojnych Darczyńców.

 

Przez wzgląd na naszą misję chcemy również zachować swobodny dostęp do części tekstów. Jednak ich liczba zależy od tego, czy otrzymamy na ten cel dofinansowanie z MKiDN (w momencie, w którym piszę tą wiadomość wyniki konkursu nie są jeszcze znane), oraz czy zechcecie w dalszym ciągu nas wspierać.

Masz dość bzdur i propagandy?

Wspieraj niezależny i ambitny ośrodek myśli

Solennie zobowiązuję się przemyśleć czy stać mnie na wsparcie serwisu Nowa Konfederacja stałym zleceniem przelewu dowolnej kwoty

przykładowe kwoty:

  • 16 zł - latte z dodatkami w kawiarni
  • 50 zł - bilet ulgowy do teatru
  • 150 zł - bilet do opery
  • 500 zł - zostań mecenasem polskiej myśli politycznej