fbpx
Nie masz czasu na zapoznanie się z całością artykułu? Wystarczy, że klikniesz ikonę „oznacz artykuł do przeczytania później”. Wszystkie zapisane publikacje znajdziesz w profilu czytelnika

Pegasus i lexTVN – nowa normalność? Przyszłość PISu – Miesięcznik Krajowy NK #9

Kolejny odcinek podsumowujący najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce. Jarema Piekutowski rozmawia z Grzegorzem Górnym i Natalią Kołodyńską-Magdziarz, komentując chaos medialny wokół rozgrywki politycznej na polsko-białoruskiej granicy. Na przykładzie inwigilacji systemem Pegasus uczestnicy szeroko omawiają również serię nadużyć rządzących, która mimo wszystko uchodzi prawie na sucho wobec nieudolnej opozycji i znieczulicy Polaków.  W tym kontekście pada również pytanie o przyszłość PiSu - czy to koniec pewnej epoki czy nowy rozdział i jaki cel przyświecał prezydentowi, kiedy zawetował lexTVN? W programie dyskutują: Grzegorz Górny - reporter, publicysta tygodnika „W Sieci” i portalu wpolityce.pl, reżyser, producent filmowy i telewizyjny. Prezes Stowarzyszenia Trójmorze; Jarema Piekutowski - główny ekspert do spraw społecznych Nowej Konfederacji, publicysta i socjolog. Autor wywiadu rzeki z Ludwikiem Dornem "Rzeczpospolita Trzecia...

Kup prenumeratę i czytaj NK!

Już od 1 zł/mc

Zaloguj się lub załóż konto
Zajmie Ci to tylko kilka sekund
Przejdź do prenumerat

lub

Kup pojedynczy dostęp do wybranego artykułu
za jedynie 12,90 zł

Reporter, publicysta tygodnika „W Sieci” i portalu wpolityce.pl, reżyser, producent filmowy i telewizyjny. Prezes Stowarzyszenia Trójmorze.
Kierowniczka Zespołu promocji. Publicystka. Absolwentka bezpieczeństwa wewnętrznego na Uniwersytecie Warszawskim. Autorka wywiadu rzeki z prof. Bogdanem Góralczykiem "Świat Narodów Zagubionych". Interesuje się ekologią i energetyką.
główny ekspert do spraw społecznych Nowej Konfederacji, socjolog, publicysta (m.in. "Więź", "Rzeczpospolita", "Dziennik Gazeta Prawna"), współwłaściciel Centrum Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, współpracownik Centrum Wyzwań Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego i Ośrodka Ewaluacji. Główne obszary jego zainteresowań to rozwój lokalny i regionalny, kultura, społeczeństwo obywatelskie i rynek pracy. Autor zbioru esejów "Od foliowych czapeczek do seksualnej recesji" (Wydawnictwo Nowej Konfederacji 2020) oraz dwóch wywiadów rzek; z Ludwikiem Dornem oraz prof. Wojciechem Maksymowiczem. Wydał też powieść biograficzną "G.K.Chesterton"(eSPe 2013).

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Pegasus i lexTVN – nowa normalność? Przyszłość PISu – Miesięcznik Krajowy NK #9”

  1. A Gdzie Fakty? pisze:

    To niby szpiegowanie Geitrycha i tym podobnych Pegasusem naprawdę miało miejsce? Jakieś dowody, że tak? Prosimy o podanie ich. Potrafi pan, panie Piekutkowski? Czy tylko propagować antypisowskiego fejk niusa w tej sprawie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz