Dlaczego gramy w cudze gry na Białorusi? – Radziejewski [Między wielkością a zanikiem. Rzecz o Polsce w XXI wieku]

Jak rozwinie się konflikt z Białorusią? Czy polskie władze przestaną być wyłącznie reaktywne na działania ze Wschodu, a zaczną realizować własne interesy? Bartłomiej Radziejewski czyta rozdział ze swojej książki “Między wielkością a zanikiem” o Białorusi. Czy trafił ze swoimi ocenami?

>>> KUP “MIĘDZY WIELKOŚCIĄ A ZANIKIEM” BARTŁOMIEJA RADZIEJEWSKIEGO <<<

Materiał dostępny również na serwisach streamingowych:

google-podcasts           apple-podcasts           Anchor

prezes i założyciel Nowej Konfederacji, dyrektor Wydawnictwa Nowej Konfederacji. Autor książki "Między wielkością a zanikiem. Rzecz o Polsce w XXI wieku". Politolog zaangażowany, publicysta i eseista, organizator. Absolwent UMCS i studiów doktoranckich na UKSW. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w Polskim Radiu i, zwłaszcza, w „Rzeczpospolitej” Pawła Lisickiego, później był wicenaczelnym portalu Fronda.pl i redaktorem kwartalnika „Fronda”. Następnie założył i w latach 2010–2013 kierował kwartalnikiem „Rzeczy Wspólne”. W okresie 2015-17 współtwórca i szef think tanku Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego. Publikował też m.in. w „Gazecie Polskiej”, "Gazecie Wyborczej", „Gościu Niedzielnym”, "Dzienniku Gazecie Prawnej", "Arcanach", „Polsce The Times”, „Super Expressie”, "Fakcie". Pochodzi z Lublina, mieszka w Warszawie.