Z „Nową Konfederacją” w nowy rok 2015

Internetowy Miesięcznik Idei „Nowa Konfederacja” życzy wszystkim udanego nowego roku 2015, a przede wszystkim – znakomitej publicystyki

Redaktor „Nowej Konfederacji”. Dziennikarz, komentator i krytyk teatralny, pedagog, redaktor. W latach 2009–2011 publicysta Magazynu „Kultura” „Dziennika. Polska, Europa, Świat” (później jako „Dziennik. Gazeta Prawna”). W latach 2009–2013 autor miesięcznika „KMAGazine”. Redaktor w wydawnictwie Czerwone i Czarne w latach 2010–2012. Od kwietnia 2011 r. gość audycji Tomasza Mościckiego „Sezon na Dwójkę” w Programie II Polskiego Radia. Współpracownik miesięczników „Teatr” i „Stolica”. Obecnie przede wszystkim redaktor i autor tygodnika „wSieci” i miesięcznika „Nowa Konfederacja”.