Wpisz kwotę, którą chesz przekazać na rzecz NK
Czy Rzeczpospolita ze słabym państwem i słabą elitą odnajdzie się w nowej epoce? Jakie skutki dla polityki międzynarodowej i społeczeństw będą mieć przemiany cywilizacyjne związane m.in. ze zmianami klimatycznymi i kurczącymi sie zasobami naturalnym? Czy przetrwa demokracja liberalna w Polsce i na świecie?
O powyższych w premierowej debacie wokół wywiadu rzeki Jaremy Piekutowskiego z Ludwikiem Dornem dyskutowali:
Debatę prowadził Bartłomiej Radziejewski – dyrektor i założyciel Nowej Konfederacji.
>>> PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ „RZECZPOSPOLITA TRZECIA I PÓŁ” <<<
Uczestnik dyskusji, młody człowiek, bez mojego zaskoczenia przedstawia tu jakąś mieszaninę myśli, wszystko mu się wiąże ze wszystkim. Odstrasza to mnie od słuchania. Na razie wyłączam oglądanie. Może wrócę.
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Nowa rzeczywistość geopolityczna: Kryzys NATO i schyłek potęgi Niemiec
Jaka jest przyszłość Grenlandii? Czy Polska powinna zaakceptować roszczenia Prezydenta Trumpa? Stanisław Kruszona-Barełkowski w rozmowie z prof. Tomaszem Grzegorzem Grosse
Uprowadzenie Nicolasa Madura przez siły specjalne USA zmienia układ sił na zachodniej półkuli i pokazuje, jaką politykę bezpieczeństwa będzie prowadziła administracja Donalda Trumpa
Bartłomiej Radziejewski w rozmowie z gen. Leonem Komornickim
Bartłomiej Radziejewski w rozmowie Jerzym Markiem Nowakowskim
Bartłomiej Radziejewski w rozmowie z dr Krzysztofem Rakiem
Zapisz się na listę mailingową i wybierz, na jaki temat chcesz otrzymywać alerty:
Login lub e-mail
Hasło
Zapamiętaj mnie