Rekrutacja na stanowisko asystenta

Aktualności,

Poszukujemy osoby (preferowani studenci IV/V roku) na stanowisko asystenta w wymiarze 6 godzin dziennie (w przyszłości możliwa praca w pełnym wymiarze godzin). Oczekujemy znajomości pakietu Office, dobrych zdolności organizatorskich, samodyscypliny i zaangażowania.

Oferujemy możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni, pracę w bardzo  kreatywnym środowisku, możliwość dynamicznego rozwoju oraz udział w ciekawych wydarzeniach eksperckich.

W zakres obowiązków wchodzi obsługa sekretariatu, pomoc w organizacji wydarzeń, zarządzanie biurem, przygotowywanie dokumentów do przekazania księgowości, kontakt z naszymi publicystami oraz ekspertami, pomoc przy publikacji treści na stronie internetowej i mediach społecznościowych, koordynacja pracy zespołu.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres natalia.kolodynska@nowakonfederacja.pl do dnia 24 czerwca 2018. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Rekrutacja – asystent”. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w celu ustalenia terminu spotkania rekrutacyjnego.