ZOSTAŃ WSPÓŁWYDAWCĄ PORTALU NOWEJ KONFEDERACJI! JESTEŚMY NIEZALEŻNYM PORTALEM, KTÓRY DZIAŁA I ROZWIJA SIĘ DZIĘKI WSPARCIU DARCZYŃCÓW. PAMIĘTAJ, ŻE NASI PUBLICYŚCI POTRZEBUJĄ TAKŻE TWOJEGO WSPARCIA!

Wesprzyj nas
Nie masz czasu na zapoznanie się z całością artykułu?
Wystarczy, że klikniesz ikonę „oznacz artykuł do przeczytania później”. Wszystkie zapisane publikacje znajdziesz w profilu czytelnika

Rekrutacja do zespołu ds. organizacji wydarzeń [DEADLINE: 06.06]

Czytasz NK lub oglądasz nasz kanał na Youtube? Chcesz dowiedzieć się jak wygląda nasza praca od środka? A może po prostu szukasz pracy, która poszerzy Twoje horyzonty? Nowa Konfederacja poszukuje osoby do zespołu ds. organizacji wydarzeń.

Co przyda Ci się w tej pracy? Łatwość nawiązywania kontaktów, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, ustalania priorytetów oraz realizacji wielu zadań równolegle.

Mile widziane: zainteresowanie sprawami publicznymi, polityką krajową i zagraniczną, znajomość YouTube’a, podcastów czy podstawowa umiejętność montażu wideo.

Jakie będą Twoje obowiązki?

Organizacja debat i innych wydarzeń, w tym:

  • planowanie tematów dyskusji we współpracy z zespołem,
  • kontakt z prelegentami,
  • obsługa techniczna spotkań (tworzenie prostych grafik-okładek debat oraz kontakt z montażystą),
  • pisanie streszczeń lub raportów z debat,
  • współtworzenie polityki promocji dotyczącej debat.

Wymiar pracy: cały etat. Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Forma zatrudnienia, godzinowy zakres pracy i konkurencyjne wynagrodzenie: do ustalenia.

Co zyskasz? Unikatowe umiejętności dziennikarskie w obszarze wciąż rozwijających się mediów cyfrowych, sieć wartościowych kontaktów i możliwość rozwoju w kreatywnym środowisku na styku polityki, dziennikarstwa i nauki.

Zainteresowany? Wyślij swoje CV i bardzo krótki list motywacyjny (do 500 znaków) na adres m.witczak@nowakonfederacja.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 6 czerwca 2022 do końca dnia. Praca od początku czerwca.

Świat intelektualny – od uniwersytetów po media – nie nadąża dziś za gwałtownymi przemianami rzeczywistości politycznej, gospodarczej i społecznej, opisując je za pomocą kategorii z poprzednich epok. To zasadniczo obniża jakość rządzenia, które musi rozstrzygać dylematy przy użyciu wiedzy dostępnej w danej chwili. Deficyt tej ostatniej zwiększa ryzyko decyzji błędnych lub wręcz katastrofalnych, jak również – dominacji fałszywych ideologii. Polski dotyczy to w stopniu szczególnym, ze względu na trudne położenie geopolityczne i słabość intelektualną (uniwersytetów, mediów, think tanków).

Nasi Patroni wsparli nas dotąd kwotą:
10 141 / 26 000 zł (cel miesięczny)

39.00 %
Wspieraj NK Dołącz

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz

Zarejestruj się i zapisz się do newslettera, aby otrzymać wszystkie treści za darmo