Nie masz czasu na zapoznanie się z całością artykułu?
Wystarczy, że klikniesz ikonę „oznacz artykuł do przeczytania później”. Wszystkie zapisane publikacje znajdziesz w profilu czytelnika

Redaktor „NK” wygrywa konkurs na pracę o bezpieczeństwie

Członek redakcji „NK” Bolesław Piasecki zdobył 3. i jednocześnie najwyższą (bo 1. ani 2. nie przyznano) nagrodę w ogólnopolskim konkursie ABW na najlepszą pracę dyplomową z bezpieczeństwa wewnętrznego

Członek redakcji „Nowej Konfederacji” Bolesław Piasecki zdobył trzecią i jednocześnie najwyższą (bo pierwszej ani drugiej nie przyznano) nagrodę w ogólnopolskim konkursie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego na najlepszą pracę dyplomową z dziedziny bezpieczeństwa wewnętrznego. Nagrodzona praca nosi tytuł „Kontrwywiad ofensywny jako element systemu bezpieczeństwa państwa”. Bolesław Piasecki jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, a także ekspertem w Narodowym Centrum Studiów Strategicznych.

Gratulujemy!

Redaktor „Nowej Konfederacji”. Dziennikarz, komentator i krytyk teatralny, pedagog, redaktor. W latach 2009–2011 publicysta Magazynu „Kultura” „Dziennika. Polska, Europa, Świat” (później jako „Dziennik. Gazeta Prawna”). W latach 2009–2013 autor miesięcznika „KMAGazine”. Redaktor w wydawnictwie Czerwone i Czarne w latach 2010–2012. Od kwietnia 2011 r. gość audycji Tomasza Mościckiego „Sezon na Dwójkę” w Programie II Polskiego Radia. Współpracownik miesięczników „Teatr” i „Stolica”. Obecnie przede wszystkim redaktor i autor tygodnika „wSieci” i miesięcznika „Nowa Konfederacja”.

Nasi Patroni wsparli nas dotąd kwotą:
1 750 / 26 000 zł (cel miesięczny)

Wspieraj NK Dołącz