Nie masz czasu na zapoznanie się z całością artykułu?
Wystarczy, że klikniesz ikonę „oznacz artykuł do przeczytania później”. Wszystkie zapisane publikacje znajdziesz w profilu czytelnika

Radziejewski o rosnącym napięciu na Morzu Czarnym – Q&A | LIVE

Bartłomiej Radziejewski podczas LIVE i Q&A Nowej Konfederacji komentuje nowe warunki geopolityczne, w których musi odnaleźć się Polska, Europa i cały świat. Prowadzi Marta Witczak-Żydowo.
Wesprzyj NK
W tym odcinku m. in. o wydarzeniach wokół uszkodzenia drona amerykańskich sił powietrznych przez rosyjski myśliwiec na Morzu Czarnym, widmie światowego kryzysu gospodarczego po ogłoszeniu upadku Silicon Valley Bank (SVB), a także historycznym porozumieniu Iranu i Arabii Saudyjskiej z mediacją Chin. Prowadzi Marta Witczak-Żydowo. https://www.youtube.com/watch?v=MrATNPvL7dE Naszą działalność napędzają Darczyńcy, którzy cenią rzetelną analizę i jakościowe treści! Zostań jednym z nich, abyśmy nadal mogli porządkować świat pełen chaosu! 

Chcesz uzyskać darmowy dostęp do całości materiału?

Zaloguj się do swojego konta lub utwórz nowe konto i zapisz się do newslettera

Świat intelektualny – od uniwersytetów po media – nie nadąża dziś za gwałtownymi przemianami rzeczywistości politycznej, gospodarczej i społecznej, opisując je za pomocą kategorii z poprzednich epok. To zasadniczo obniża jakość rządzenia, które musi rozstrzygać dylematy przy użyciu wiedzy dostępnej w danej chwili. Deficyt tej ostatniej zwiększa ryzyko decyzji błędnych lub wręcz katastrofalnych, jak również – dominacji fałszywych ideologii. Polski dotyczy to w stopniu szczególnym, ze względu na trudne położenie geopolityczne i słabość intelektualną (uniwersytetów, mediów, think tanków).

Nasi Patroni wsparli nas dotąd kwotą:
4 715 / 26 000 zł (cel miesięczny)

18.13 %
Wspieraj NK Dołącz

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz

Zarejestruj się i zapisz się do newslettera, aby otrzymać wszystkie treści za darmo