fbpx
Nie masz czasu na zapoznanie się z całością artykułu? Wystarczy, że klikniesz ikonę „oznacz artykuł do przeczytania później”. Wszystkie zapisane publikacje znajdziesz w profilu czytelnika

Polska jest stosunkowo biednym krajem, o słabych usługach publicznych

W onet.pl tłumaczył ekspert Nowej Konfederacji Jarema Piekutowski
— Polska jest stosunkowo biednym krajem, o słabych usługach publicznych, słabym systemie wsparcia społecznego i z kiepską ochroną zdrowia. W takiej sytuacji nie ma co się dziwić, że ta dzietność jest mała — mówił w rozmowie z Onetem socjolog Jarema Piekutowski, ekspert Nowej Konfederacji w odpowiedzi na słowa Jarosława Kaczyńskiego. Całą rozmowę można przeczytać wchodząc w link poniżej. Jarema Piekutowski dla onet.pl - "W takiej sytuacji nie ma co się dziwić, że ta dzietność jest mała"

Kup prenumeratę i czytaj NK!

Już od 1 zł/mc

Zaloguj się lub załóż konto
Zajmie Ci to tylko kilka sekund
Przejdź do prenumerat

lub

Kup pojedynczy dostęp do wybranego artykułu
za jedynie 12,90 zł

główny ekspert do spraw społecznych Nowej Konfederacji, socjolog, publicysta (m.in. "Więź", "Rzeczpospolita", "Dziennik Gazeta Prawna"), współwłaściciel Centrum Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, współpracownik Centrum Wyzwań Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego i Ośrodka Ewaluacji. Główne obszary jego zainteresowań to rozwój lokalny i regionalny, kultura, społeczeństwo obywatelskie i rynek pracy. Autor zbioru esejów "Od foliowych czapeczek do seksualnej recesji" (Wydawnictwo Nowej Konfederacji 2020) oraz dwóch wywiadów rzek; z Ludwikiem Dornem oraz prof. Wojciechem Maksymowiczem. Wydał też powieść biograficzną "G.K.Chesterton"(eSPe 2013).

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz