Newsletter

NK w kryzysie

NK w kryzysie
Drodzy Przyjaciele Nowej Konfederacji,
 
po bardzo słabym sierpniu nadszedł nieco lepszy wrzesień, w którym otrzymaliśmy od Was 20989 zł. Serdecznie dziękujemy Wam za ten wzrost oraz za wszystkie darowizny w ostatnich miesiącach.
 
Niestety prowadzenie działalności z kilkunastotysięcznym deficytem każdego miesiąca nie jest możliwe. Żeby Nowa Konfederacja mogła się bezpiecznie rozwijać potrzebujemy 36 000 zł miesiecznie z darowizn. Niestety w ostatnim czasie udaje nam się uzbierać jedynie nieco ponad połowę tej sumy. Głęboko wierzymy, że najlepsze państwo to takie, którego podstawą są świadomi obywatele, dlatego chcieliśmy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, przez co tak ważne jest dla nas utrzymanie darmowego dostepu do tekstów i analiz, które publikujemy. Niestety każdy miesiąc przybliża nas do koniecznosci podjecia trudnej decyzji o zamknięciu dostepu do materiałów paywallem. Wciąż jednak mamy nadzieję, że uda sie tego uniknąć. Dlatego raz jeszcze pytamy – pomożecie?

https://nowakonfederacja.pl/wesprzyj-nas/

Masz dość bzdur i propagandy?

Wspieraj niezależny i ambitny ośrodek myśli

Solennie zobowiązuję się przemyśleć czy stać mnie na wsparcie serwisu Nowa Konfederacja stałym zleceniem przelewu dowolnej kwoty

przykładowe kwoty:

  • 16 zł - latte z dodatkami w kawiarni
  • 50 zł - bilet ulgowy do teatru
  • 150 zł - bilet do opery
  • 500 zł - zostań mecenasem polskiej myśli politycznej