Księgarnia Nowej Konfederacji ruszyła!

Aktualności,

Drodzy Czytelnicy i Przyjaciele,

pół roku temu, w listopadzie, udało nam się z sukcesem dużo większym niż się spodziewaliśmy uruchomić Wydawnictwo Nowej Konfederacji. Wasze wsparcie i wyniki – lepsze niż dobre – utwierdziły nas w przekonaniu, że podążamy we właściwym kierunku. Dlatego zdecydowaliśmy się wykonać kolejny krok. On także bez Was się nie uda.

Otwieramy internetową Księgarnię Nowej Konfederacji!

Pomysł na nią powstał m.in. z irytacji wielkimi księgarniami, które gubią ważne tytuły pośród miałkich i słabo napisanych książek, mających na celu wyłącznie wzbudzenie taniej sensacji i przyciągnięcie uwagi. Wiemy, że nie tylko nas martwi niedostatek wartościowych treści! Dlatego też chcemy wyjść Wam naprzeciw.

W Księgarni Nowej Konfederacji znajdziecie najwyższej klasy literaturę: od klasyków filozofii, poprzez geopolitykę, sprawy międzynarodowe, politykę, historię, socjologię – aż po gospodarkę. Wkrótce znajdziecie też u nas wybór najlepszej polskiej i światowej literatury pięknej.

Tytuły w Księgarni Nowej Konfederacji specjalnie dla Was są starannie dobierane przez ekspertów z naszego zespołu. Każda z nich znalazła się tam ze względu na polecenie takich autorów jak Bartłomiej Radziejewski, Stefan Sękowski, czy Jarema Piekutowski. Jest nam bliska tradycja republikańska i centroprawicowa, a także myśl realizmu politycznego. Najważniejsza jest jednak dla nas jakość, a nie poglądy autorów, dlatego też nie zamykamy się we własnej bańce.

Dzięki temu znajdziecie u nas szerokie spektrum tytułów oraz autorów – od prawicy do lewicy, żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Również do lektury krytycznej, bo z pewnością nie ze wszystkimi pozycjami można się zgadzać – ale należy je znać. Dlatego nie zabraknie u nas książek kontrowersyjnych, rozpalających do czerwoności przeróżne środowiska w Polsce i na świecie!

Z jednej strony zdobyliśmy dla Was klasyków – od Platona i Laozi przez Hannah Arendt i Alexisa de Tocqueville’a do Halforda Mackindera. Z drugiej – prezentujemy najwybitniejszych żyjących myślicieli takich jak Nassim Taleb, czy John Mearsheimer, jak i autorów mniej znanych, przeoczonych, ale wartych uwagi. Wśród autorów polskich znajdziecie zarówno uznanych i lubianych autorów NK, takich jak Jacek Bartosiak, Michał Lubina, czy Rafał Matyja, publicystów najwyższej próby takich jak Robert Krasowski, jak i klasyków polskiej myśli politycznej: Stanisława Cata-Mackiewicza i Adolfa Bocheńskiego.

Chcemy dać Wam to, czego nie dają wielkie księgarnie internetowe – namiastkę Waszych ulubionych księgarń stacjonarnych, teraz często już zamkniętych. Mamy bogatą ofertę tytułów dla świadomego Czytelnika na miłej dla oka i łatwej do nawigacji stronie z najlepszą obsługą klienta. Dodatkowo, już na sam start znajdziecie u nas książki w promocyjnych cenach. Polecajcie nas bliskim i znajomym!

Bo chcemy być Waszą księgarnią!

 

>>> ZNAJDŹCIE KSIĄŻKI DLA SIEBIE <<<