Dzień otwarty studiów Biznes chiński – Jak działać skutecznie w czasach Jedwabnego Szlaku

Aktualności,

Szukasz odpowiedzi na pytanie w jaki sposób z powodzeniem współpracować z partnerem chińskim pod każdą szerokością geograficzną? Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na studia “Biznes chiński – Jak działać skutecznie w czasach Jedwabnego Szlaku”. Wśród wykładowców znajdują się również współpracownicy Nowej Konfederacji – prof. Bogdan Góralczyk, dr Jacek Bartosiak i dr Michał Beim. Więcej informacji pod adresem: link

W najbliższą sobotę (8.9) zapraszamy na dzień otwarty, w trakcie którego odbędą się dwie debaty.

Plan spotkania
12.00 – 12.40 I debata – Jak skutecznie prowadzić biznes w Chinach i z Chińczykami? Najlepsze praktyki
12.40 – 12.50 krótka przerwa
12.50 – 13.30 II debata – Chiny, inicjatywa Pasa i Szlaku – nowy globalny ład i jego konsekwencje dla Polski i Europy Środkowej

Moderator: Radosław Pyffel

Radosław Pyffel, chiń. Rui De Xing, socjolog, w latach 2016-2018 Alternate Director i członek Rady Dyrektorów w Azjatyckim Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB) z ramienia RP.
W przeszłości między innymi prezes think-tanku Centrum Studiów Polska-Azja (CSPA), a także autor kilku książek dotyczących Chin i Azji oraz kilkudziesięciu artykułów.
Studiował na chińskich uczelniach wyższych m. in. Sun Yat Sen University w Kantonie i Beijing University.
Włada językiem chińskim (dialekt mandaryński).

Paneliści
– BARTOSZ ZIÓŁEK
– BARTOSZ MISZKIEWICZ
– MAREK ORZECHOWSKI
– Dr JACEK BARTOSIAK
– Dr GRZEGORZ MALINOWSKI

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Link do formularza zgłoszeniowego:
https://form.jotform.com/82452108563960

Studia podyplomowe Biznes chiński – Jak działać skutecznie w czasach Jedwabnego Szlaku to unikalny program przygotowujący do prowadzenia biznesu w Chinach i z Chińczykami, w każdych okolicznościach i pod każdą szerokością geograficzną. Podczas 180 godzin spotkań odbędą się zarówno zajęcia odnoszące się do zmieniającej się pozycji Chin w systemie globalnym i światowej gospodarce, portretu chińskiej klasy średniej, chińskiego prawa, sztuki czy filozofii, ale także szereg zajęć praktycznych takich jak wysyłka i kontrola towaru, dobór partnera, chińska kultura biznesowa, negocjacje i komunikacja, a nawet zajęcia uzupełniające, dotyczące tego jak wygląda relokacja i życie obcokrajowca w Chinach czy też planowanie delegacji, podróży biznesowych. Uzupełnieniem kursu będzie krótki program pozwalający opanować podstawy języka chińskiego.