Nie masz czasu na zapoznanie się z całością artykułu?
Wystarczy, że klikniesz ikonę „oznacz artykuł do przeczytania później”. Wszystkie zapisane publikacje znajdziesz w profilu czytelnika

Rekrutacja do zespołu debat [DEADLINE: 20.11]

Dołącz do zespołu Nowej Konfederacji! Czytasz NK? Chcesz dowiedzieć się jak wygląda nasza praca od środka? A może po prostu szukasz pracy, która poszerzy Twoje horyzonty? Nowa Konfederacja poszukuje osoby do zespołu debat.

Co przyda Ci się w tej pracy? Łatwość nawiązywania kontaktów, dobra organizacja pracy, doskonała polszczyzna w mowie i piśmie, umiejętność pracy pod presją czasu oraz realizacji wielu zadań równolegle.
Mile widziane: zainteresowanie sprawami publicznymi, polityką krajową i zagraniczną, doświadczenie w marketingu internetowym, kreatywność, doświadczenie w moderacji debat, uczestnictwo w debatach oksfordzkich.
Dużym atutem będzie znajomość środowiska reklam Facebookowych lub Google Ads.

Nad Twoją pracą będzie czuwać doświadczona menadżerka. Pokieruje Twoimi zadaniami i pomoże Ci się rozwijać.

Jakie będą Twoje obowiązki?

1. Planowanie i organizacja paneli dyskusyjnych online i na żywo, w tym:

  • zapraszanie oraz dopilnowywanie obecności gości i prowadzących do udziału w panelach, debatach, seminariach i rozmowach live,
  • przygotowywanie tematyki poszczególnych wydarzeń: bullet points dla panelistów i prowadzących, opisy wydarzeń na potrzeby promocji,
  • przygotowywanie prostych grafik promocyjnych,
  • organizacja techniczna wydarzeń na żywo (raz w miesiacu), w tym: współpraca z kamerzystami, podmiotami wynajmującymi sale na wydarzenia stacjonarne.

2. Współpraca ze specjalistą od montażu i dźwięku przy obróbce nagrań z wydarzeń, pilnowanie terminów publikacji
3. Publikacja materiałów wideo i audio w kanałach audiowizualnych i social mediach
4. Praca nad promocją debat na kanałach audiowizualnych: YouTube, Spotify, Podcasty etc. (w tym współpraca ze specjalistami od promocji w tych mediach).

Zgłoszenia z CV prosimy kierować na adres anna.szczerbata@nowakonfederacja.pl pod tytułem “Rekrutacja: debaty”. Do zgłoszenia prosimy dodać krótki list motywacyjny oraz informację o wieku, miejscu zamieszkania i oczekiwaniach finansowych.

Świat intelektualny – od uniwersytetów po media – nie nadąża dziś za gwałtownymi przemianami rzeczywistości politycznej, gospodarczej i społecznej, opisując je za pomocą kategorii z poprzednich epok. To zasadniczo obniża jakość rządzenia, które musi rozstrzygać dylematy przy użyciu wiedzy dostępnej w danej chwili. Deficyt tej ostatniej zwiększa ryzyko decyzji błędnych lub wręcz katastrofalnych, jak również – dominacji fałszywych ideologii. Polski dotyczy to w stopniu szczególnym, ze względu na trudne położenie geopolityczne i słabość intelektualną (uniwersytetów, mediów, think tanków).

Nasi Patroni wsparli nas dotąd kwotą:
10 553 / 26 000 zł (cel miesięczny)

40.59 %
Wspieraj NK Dołącz

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz

Zarejestruj się i zapisz się do newslettera, aby otrzymać wszystkie treści za darmo