Nie masz czasu na zapoznanie się z całością artykułu?
Wystarczy, że klikniesz ikonę „oznacz artykuł do przeczytania później”. Wszystkie zapisane publikacje znajdziesz w profilu czytelnika

Radziejewski na spotkaniu w MSZ

Wczoraj szef Nowej Konfederacji, Bartłomiej Radziejewski, wziął udział w spotkaniu z kierownictwem resortu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, w tym z ministrem Radosławem Sikorskim.

Jak poinformował wczoraj na swoim facebookowym profilu Radziejewski, szef dyplomacji chciał posłuchać propozycji ekspertów, think tankerów co do priorytetów polityki zagranicznej.

Opierając się na tezie, że Polska może awansować do wyższej ligi międzynarodowej już za chwilę i skoczyć do kolejnej w perspektywie dekady-dwóch, szef naszego thinkzine’u przedstawił sugestie, JAK warto się o to starać. Na prośbę ministra rozwinięcie przedstawionych propozycji zostanie przygotowane i przesłane wkrótce.

Z wykształcenia technik hotelarstwa i licencjat matematyki, z zamiłowania fotograf oraz dziennikarz. Współpracuje z podmiotami z branży wydawniczej i artystycznej. W wolnych chwilach miłośniczka dobrej literatury i produkcji kinowych.

Nasi Patroni wsparli nas dotąd kwotą:
9 070 / 26 000 zł (cel miesięczny)

Wspieraj NK Dołącz