„Nowy Długi Marsz, Chiny ery Xi Jinpinga” – spotkanie i debata z prof. Bogdanem Góralczykiem

Aktualności,

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu ze współpracownikiem Nowej Konfederacji oraz patronem Działu Azjatyckiego NK prof. Bogdanem Góralczykiem. Poświęcone ono będzie najnowszej książce prof. Góralczyka; “Nowy Długi Marsz, Chiny ery Xi Jinpinga”, którą Nowa Konfederacja objęła patronatem medialnym.

Spotkanie organizuje Centrum Europejskie UW oraz Katedra Studiów Regionalnych i Globalnych WNPiSM UW, a odbędzie się 26 listopada (piątek) w godz. 17.00-19.00 w auli prof. J. Baszkiewicza w Gmachu Audytoryjnym UW (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).

KUP KSIĄŻKĘ “NOWY DŁUGI MARSZ, CHINY ERY XI JINPINGA”

Prezentowana książka stanowi podsumowanie wiedzy autora na temat Chin, a także analizę i ocenę niezwykle dynamicznie zmieniającej się w ostatnich kilku latach rzeczywistości (w samych Chinach oraz – przede wszystkim globalnie, również w kontekście wyzwań związanych z pandemią COVID-19). Nie brak w niej także prognoz i otwartych pytań o przyszłość, nie tylko Chin, ale i relacji na poziomie światowym.

Zapraszamy do udziału!