Nie masz czasu na zapoznanie się z całością artykułu?
Wystarczy, że klikniesz ikonę „oznacz artykuł do przeczytania później”. Wszystkie zapisane publikacje znajdziesz w profilu czytelnika

Nowa Konfederacja Wyłącznym Partnerem Programowym Krynica Forum ’22!

Zapraszamy serdecznie do udziału i współpracy. Oraz oczywiście śledzenia Krynica Forum. Spotkamy się 19-21 października.

BUM! Dawno już to zapowiadałem, teraz wreszcie mogę ogłosić: Nowa Konfederacja jest wyłącznym partnerem programowym Krynica Forum. To nowe wydarzenie na polskiej i międzynarodowej scenie konferencyjnej, które przygotowujemy w znanym tysiącom osób miejscu. Miejscu pięknym i unikatowym, bardzo sprzyjającym rozmowom i budowaniu relacji. Wydarzenie będzie duże: 3 dni obrad, około 100. formatów dyskusyjnych, setki panelistów.

Celem jest stworzenie z czasem najlepszej konferencji tego typu w Polsce, a w kolejnych latach – wydarzenia cenionego globalnie. To dlatego przede wszystkim przyjęliśmy zaproszenie do ścisłej, strategicznej współpracy od przyjaciół z Instytutu Kościuszki (podziękowania!) i od miesięcy ciężko nad Krynica Forum pracujemy.

Chcemy, by ta konferencja była miejscem spotkania biznesu, polityki i świata intelektualnego. Ale też pluralistycznych dyskusji i konfrontacji ideowych od lewa do prawa. Kto zna Nową Konfederację, wie chyba, że mówimy poważnie. Kto nie zna, będzie miał okazję wkrótce to sprawdzić: -) Nie interesuje nas tworzenie towarzystw wzajemnej adoracji ani odbębnianie rytuałów panelowych. Interesuje nas synergia rożnych światów, realna wymiana myśli, podnoszenie poziomu polskiej kultury strategicznej, praca organiczna przybliżająca silną i mądrą Polskę.

Zapraszamy serdecznie do udziału i współpracy. Oraz oczywiście śledzenia Krynica Forum. Spotkamy się 19-21 października. Więcej informacji – wkrótce.

Bartłomiej Radziejewski

Bartłomiej Radziejewski – prezes i założyciel Nowej Konfederacji, ekspert ds. międzynarodowych zainteresowany w szczególności strukturą systemu międzynarodowego, rywalizacją mocarstw, sprawami europejskimi. Autor książki "Nowy porządek globalny", a także "Między wielkością a zanikiem", współautor "Wielkiej gry o Ukrainę", opublikował także setki artykułów, esejów i wywiadów. Pomysłodawca i współtwórca dwóch think tanków i dwóch redakcji, prowadził projekty eksperckie m.in. dla szeregu ministerstw, międzynarodowych korporacji, Komisji Europejskiej. Politolog zaangażowany, publicysta i eseista, organizator, dziennikarz. Absolwent UMCS i studiów doktoranckich na UKSW. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w Polskim Radiu i, zwłaszcza, w "Rzeczpospolitej" Pawła Lisickiego, później był wicenaczelnym portalu Fronda.pl i redaktorem kwartalnika "Fronda". Następnie założył i w latach 2010–2013 kierował kwartalnikiem "Rzeczy Wspólne". W okresie 2015-17 współtwórca i szef think tanku Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego. W roku 2022 współtwórca i dyrektor programowy Krynica Forum. Publikował w wielu tytułach prasowych, od "Gazety Wyborczej" po "Gazetę Polską".

Nasi Patroni wsparli nas dotąd kwotą:
10 553 / 26 000 zł (cel miesięczny)

40.59 %
Wspieraj NK Dołącz

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz

Zarejestruj się i zapisz się do newslettera, aby otrzymać wszystkie treści za darmo