Nowa Konfederacja Wyłącznym Partnerem Programowym Krynica Forum ’22!

Aktualności,

BUM! Dawno już to zapowiadałem, teraz wreszcie mogę ogłosić: Nowa Konfederacja jest wyłącznym partnerem programowym Krynica Forum. To nowe wydarzenie na polskiej i międzynarodowej scenie konferencyjnej, które przygotowujemy w znanym tysiącom osób miejscu. Miejscu pięknym i unikatowym, bardzo sprzyjającym rozmowom i budowaniu relacji. Wydarzenie będzie duże: 3 dni obrad, około 100. formatów dyskusyjnych, setki panelistów.

Celem jest stworzenie z czasem najlepszej konferencji tego typu w Polsce, a w kolejnych latach – wydarzenia cenionego globalnie. To dlatego przede wszystkim przyjęliśmy zaproszenie do ścisłej, strategicznej współpracy od przyjaciół z Instytutu Kościuszki (podziękowania!) i od miesięcy ciężko nad Krynica Forum pracujemy.

Chcemy, by ta konferencja była miejscem spotkania biznesu, polityki i świata intelektualnego. Ale też pluralistycznych dyskusji i konfrontacji ideowych od lewa do prawa. Kto zna Nową Konfederację, wie chyba, że mówimy poważnie. Kto nie zna, będzie miał okazję wkrótce to sprawdzić: -) Nie interesuje nas tworzenie towarzystw wzajemnej adoracji ani odbębnianie rytuałów panelowych. Interesuje nas synergia rożnych światów, realna wymiana myśli, podnoszenie poziomu polskiej kultury strategicznej, praca organiczna przybliżająca silną i mądrą Polskę.

Zapraszamy serdecznie do udziału i współpracy. Oraz oczywiście śledzenia Krynica Forum. Spotkamy się 19-21 października. Więcej informacji – wkrótce.

Bartłomiej Radziejewski

Zarejestruj się i zapisz się do newslettera, aby otrzymać wszystkie treści za darmo