Nie masz czasu na zapoznanie się z całością artykułu?
Wystarczy, że klikniesz ikonę „oznacz artykuł do przeczytania później”. Wszystkie zapisane publikacje znajdziesz w profilu czytelnika

Nowa Konfederacja rekrutuje na stanowisko asystenta [DEADLINE: 15.11]

Dołącz do zespołu Nowej Konfederacji! Poszukujemy osoby na stanowisko asystenta w pełnym wymiarze (w formie zdalnej). Oczekujemy znajomości pakietu Office, dobrych zdolności organizatorskich, samodyscypliny i zaangażowania.

Oferujemy możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni, pracę w bardzo kreatywnym środowisku, możliwość dynamicznego rozwoju oraz udział w ciekawych wydarzeniach.

W zakres obowiązków wchodzi obsługa sekretariatu, zarządzanie dokumentacją, pomoc w organizacji wydarzeń, przygotowywanie dokumentów do przekazania księgowości, kontakt z naszymi publicystami oraz ekspertami, udział w wydarzeniach stacjonarnych, pomoc przy publikacji treści na stronie internetowej i mediach społecznościowych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres anna.szczerbata@nowakonfederacja.pl do dnia 15.11.2023. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Rekrutacja – asystent”. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w celu ustalenia terminu spotkania rekrutacyjnego.

Świat intelektualny – od uniwersytetów po media – nie nadąża dziś za gwałtownymi przemianami rzeczywistości politycznej, gospodarczej i społecznej, opisując je za pomocą kategorii z poprzednich epok. To zasadniczo obniża jakość rządzenia, które musi rozstrzygać dylematy przy użyciu wiedzy dostępnej w danej chwili. Deficyt tej ostatniej zwiększa ryzyko decyzji błędnych lub wręcz katastrofalnych, jak również – dominacji fałszywych ideologii. Polski dotyczy to w stopniu szczególnym, ze względu na trudne położenie geopolityczne i słabość intelektualną (uniwersytetów, mediów, think tanków).

Nasi Patroni wsparli nas dotąd kwotą:
9 703 / 26 000 zł (cel miesięczny)

37.32 %
Wspieraj NK Dołącz

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz

Zarejestruj się i zapisz się do newslettera, aby otrzymać wszystkie treści za darmo