Jacek Bartosiak czyta swoją najnowszą książkę “Koniec końca historii”

Nowy podcast Nowej Konfederacji, w którym dr Jacek Bartosiak czyta rozdział swojej najnowszej książki wydanej przez Wydawnictwo Nowej Konfederacji “Koniec końca historii”.

>>> KUP KSIĄŻKĘ JACKA BARTOSIAKA <<<

>>> ZOBACZ KSIĄŻKI WYDAWNICTWA NK <<<

Materiał dostępny również na serwisach streamingowych:

google-podcasts           apple-podcasts           Anchor

ekspert ds. geopolityki i strategii, założyciel i właściciel Strategy&Future, dyrektor Programu Gier Wojennych i Symulacji Fundacji Pułaskiego, Senior Fellow w The Potomac Foundation w Waszyngtonie, współpracownik „Nowej Konfederacji”. Jacek Bartosiak jest popularnym publicystą i błyskotliwym pisarzem. Dużym zainteresowaniem cieszą się jego wykłady, artykuły oraz książki: „Pacyfik i Eurazja. O wojnie”, „Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju”, „Przeszłość jest prologiem” oraz "Koniec końca historii".