Wpisz kwotę, którą chesz przekazać na rzecz NK
Bartłomiej Radziejewski był gościem Jacka Żakowskiego w radiu TOK FM, gdzie dyskutował z dr Anną Materską-Sosnowską i Agnieszką Wiśniewska o obchodach 8-ego marca, wyborach samorządowych i domniemanych sankcjach USA wobec Polski.
„Amerykanie wyraźnie poczuli się dotknięci sporem polsko-izraelskim. Uwzględnili głosy Żydów amerykańskich, Żydów izraelskich i jednoznacznie opowiedzieli się po stronie Żydów w tym sporze. Dali nam odczuć, że jest pewna hierarchia i że życzą sobie żeby sprawa została załatwiona. Więc o ile z tym zamrożeniem mamy sporą dozę fake newsów i myślenia życzeniowego ze strony antypisowskiej, to z drugiej strony widać wyraźny popłoch po stronie pisowskiej w związku z tym, ze główny sojusznik, jedyny duży sojusznik, z którym PiS miał dobre relacje, tutaj stanął przeciw”
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Bartłomiej Radziejewski ostrzega: narracja o „skradzionych wyborach” może posłużyć jako pretekst do bezprecedensowego nacisku na Sąd Najwyższy i delegitymizacji prezydenta elekta
Program konferencji obejmował siedem paneli dyskusyjnych, koncentrujących się na priorytetach polskiej prezydencji w UE w kontekście Zielonego Ordokonserwatyzmu.
Jeżeli teraz mamy problemy z łącznością i komunikacją, to aż strach pomyśleć, jak będzie w sytuacji realnego niebezpieczeństwa
Czy Indie zmieniają bieg światowej polityki? Jak wyglądają relacje międzynarodowe z perspektywy jednego z najważniejszych graczy w Azji?
Jaką rolę odgrywają Indie w dynamicznie zmieniającym się ładzie światowym? Dlaczego ich pozycja w geopolityce Azji jest kluczowa dla przyszłości globalnych relacji międzynarodowych? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w najnowszej książce Shivshankara Menona byłego Sekretarza Spraw Zagranicznych Indii.
„Ostatni Etap” to nie tylko analiza polityczna – to także historia współczesnej Polski i jej miejsca na mapie świata.
Zapisz się na listę mailingową i wybierz, na jaki temat chcesz otrzymywać alerty:
Login lub e-mail
Hasło
Zapamiętaj mnie