Wpisz kwotę, którą chesz przekazać na rzecz NK
Ale jednak, np. ruska forsa z Rosji, kremla, od tow. Putina dla choćby Iranu czy Syrii, Azji albo Afryki już tak… W sumie wiadomo, pecunia non olet, szczególnie przy okazji wojny i na wojnie…
We wrześniu 1939 świat też tak mówił, niestety, bo wojna szybko by się skończyła i nie byłaby II…
Uwaga! Izrael znowu staje dziś po stronie Rosji, kremla, czerwonych Rosjan, tow. Putina z kgb a nie po stronie militarnej Ukrainy i Ukraińcow! A więc jednak! „Nie ma przypadków, są tylko znaki” x. B.
Większa forsa!?
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Indie i Chiny od lat rywalizują o dominację w Azji. Ich zderzenie interesów, różnice ideologiczne i historyczne napięcia zdają się wskazywać, że konflikt, choć nie zawsze otwarty, jest nieunikniony. Oto kolejny fragment książki „Indie i geopolityka Azji. Historia i teraźniejszość”
Od szybkiego wzrostu gospodarek Azji Wschodniej po wyzwania niestabilności na Zachodzie – Indie balansują między dwoma odmiennymi światami. Oto kolejny fragment książki „Indie i geopolityka Azji. Historia i teraźniejszość”
Niech małe narody nie popadają w rozpacz, jakby nie było dla nich żadnej nadziei, lecz niech równocześnie z rozwagą zastanowią się, na czym opiera się ich bezpieczeństwo!
Jak wydarzenia współczesne i historyczne kształtują indyjską politykę zagraniczną? Autor książki analizuje jej ewolucję w dynamicznym kontekście geopolitycznym Azji i świata
Zielony Ład jest w obecnym kształcie nie do utrzymania i musi zostać głęboko zrewidowany
Czy zakończenie konfliktu między Izraelem a libańskim Hezbollahem faktycznie się dokonało? Jak Morze Bałtyckie zostanie zabezpieczone przed Rosją? Co sprawiło, że notowania dolara kanadyjskiego i meksykańskiego peso gwałtownie spadły?
Zapisz się na listę mailingową i wybierz, na jaki temat chcesz otrzymywać alerty:
Login lub e-mail
Hasło
Zapamiętaj mnie