Nie masz czasu na zapoznanie się z całością artykułu?
Wystarczy, że klikniesz ikonę „oznacz artykuł do przeczytania później”. Wszystkie zapisane publikacje znajdziesz w profilu czytelnika

Nadchodzi koniec wojny na Ukrainie i nowy ład powojenny? – Odpowiadając realnie

Amerykańska polityka zagraniczna nie będzie opierała się na wspieraniu Ukrainy w nieskończoność, a wśród środowiska eksperckiego coraz żywsze stają się dyskusje na temat tego, w jaki sposób zakończyć wojnę. Jakie scenariusze są na stole? Czego chciałyby Stany Zjednoczone, NATO, UE, Ukraina?
Wesprzyj NK
Bartłomiej Radziejewski podczas LIVE i Q&A Nowej Konfederacji komentuje najistotniejsze kwestie geopolityczne minionego tygodnia oraz odpowiada na Państwa pytania. Spotykamy się punktualnie o godzinie 19:00! https://www.youtube.com/watch?v=rCKX9Vq4t2U Nasza codzienna praca nie byłaby możliwa bez wsparcia Darczyńców! Zostań jednym z nich, abyśmy mogli nadal dostarczać Ci jakościowych treści! 

Chcesz uzyskać darmowy dostęp do całości materiału?

Zaloguj się do swojego konta lub utwórz nowe konto i zapisz się do newslettera

Świat intelektualny – od uniwersytetów po media – nie nadąża dziś za gwałtownymi przemianami rzeczywistości politycznej, gospodarczej i społecznej, opisując je za pomocą kategorii z poprzednich epok. To zasadniczo obniża jakość rządzenia, które musi rozstrzygać dylematy przy użyciu wiedzy dostępnej w danej chwili. Deficyt tej ostatniej zwiększa ryzyko decyzji błędnych lub wręcz katastrofalnych, jak również – dominacji fałszywych ideologii. Polski dotyczy to w stopniu szczególnym, ze względu na trudne położenie geopolityczne i słabość intelektualną (uniwersytetów, mediów, think tanków).

Nasi Patroni wsparli nas dotąd kwotą:
4 829 / 26 000 zł (cel miesięczny)

18.57 %
Wspieraj NK Dołącz

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz

Zarejestruj się i zapisz się do newslettera, aby otrzymać wszystkie treści za darmo