Nie masz czasu na zapoznanie się z całością artykułu?
Wystarczy, że klikniesz ikonę „oznacz artykuł do przeczytania później”. Wszystkie zapisane publikacje znajdziesz w profilu czytelnika

Premiera pierwszego polskiego wydania książki: „Era sztucznej inteligencji”

Wraz z partnerem wydania książki - firmą Accenture Polska oraz partnerem wydarzenia - Google Cloud Polska, zapraszamy już 13 grudnia o godzinie 18:00 do KinoGramu przy Fabryce Norblina, aby dyskutować o żywiole, jakim jest sztuczna inteligencja. Dołącz do wydarzenia!

POLSKA PREMIERA KSIĄŻKI „ERA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI”

JUŻ WKRÓTCE PREMIERA DYSKUSJI, KTÓRA ODBYŁA SIĘ PODCZAS WYDARZENIA

Wraz z partnerem wydania książki – firmą Accenture Polska oraz partnerem wydarzenia – Google Cloud Polska, zapraszamy już 13 grudnia o godzinie 18:00 do KinoGramu przy Fabryce Norblina, aby dyskutować o żywiole, jakim jest sztuczna inteligencja.
Jakie niesie za sobą szanse, a jakie zagrożenia? Czy giganci technologiczni potrafią go okiełznać?
W roli prelegentów:
  • Karol Mazurek – Dyrektor Zarządzający w Accenture Polska. W sektorze IT pracuje od ponad 20 lat, z firmą związany jest od 1998 roku, obecnie odpowiada za współpracę z klientami z sektora finansowego w ramach Accenture Consulting,
  • Magdalena Dziewguć – Country Director w Google Cloud Polska, menadżer z wieloletnim doświadczeniem w branży nowych technologii.
  • Sylwia Czubkowska – wieloletnia dziennikarka ekonomiczna i technologiczna takich tytułów jak Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna i tygodnik Przekrój,
  • prof. Leszek Pawłowicz – ekonomista, wykładowca akademicki, wiceprezes zarządu Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową i prezes Rady Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
Moderuje Robert Kuraszkiewicz – prezes RAFAKO SA, stały współpracownik Nowej Konfederacji
✅ PARTNER STRATEGICZNY: ACCENTURE POLSKA,
✅ PARTNER WSPIERAJĄCY: MARSH MCLENNAN,
✅ PARTNER MEDIALNY WYDARZENIA: GOOGLE CLOUD POLSKA,
✅ PATRONI MEDIALNI: RADIO WNET, DZIENNIK GAZETA PRAWNA, IT WIZ, HOMO DIGITAL
Świat intelektualny – od uniwersytetów po media – nie nadąża dziś za gwałtownymi przemianami rzeczywistości politycznej, gospodarczej i społecznej, opisując je za pomocą kategorii z poprzednich epok. To zasadniczo obniża jakość rządzenia, które musi rozstrzygać dylematy przy użyciu wiedzy dostępnej w danej chwili. Deficyt tej ostatniej zwiększa ryzyko decyzji błędnych lub wręcz katastrofalnych, jak również – dominacji fałszywych ideologii. Polski dotyczy to w stopniu szczególnym, ze względu na trudne położenie geopolityczne i słabość intelektualną (uniwersytetów, mediów, think tanków).

Nasi Patroni wsparli nas dotąd kwotą:
9 717 / 26 000 zł (cel miesięczny)

37.37 %
Wspieraj NK Dołącz

Komentarze

Dodaj komentarz

Zobacz

Zarejestruj się i zapisz się do newslettera, aby otrzymać wszystkie treści za darmo