Wydawnictwo Nowej Konfederacji

Misją Nowej Konfederacji jest tworzenie wiedzy pozwalającej zrozumieć epokowe przemiany polityczne naszych czasów i przygotowywać się na nie oraz formowanie elit zdolnych udźwignąć związane z tym wyzwania. W duchu kultury klasycznej, polskiej tradycji republikańskiej, realizmu politycznego. W tych ramach działa również nasze Wydawnictwo, do którego celów należą ponadto:

  • wprowadzanie na rynek książkowy nowych, utalentowanych autorów
  • umożliwianie wydawniczego zaistnienia ważnym dla Polski ideom
  • przypominanie i popularyzacja klasyków polskiej i światowej myśli politycznej.

Jesteśmy organizacją niezależną. Nie uczestniczymy też w wyścigu o klikalność i masowość. Działamy dzięki Czytelnikom, Darczyńcom, Subskrybentom.

Jak możesz nam pomóc? Obecnie naszym największym problemem jest promocja wydawnictwa. Dysponujemy niewielkim budżetem, który w większości jest zużywany na pokrycie kosztów magazynowania, druku, składu, wynagrodzenia autorów itd. Skromne środki na promocję uniemożliwiają nam skuteczne działanie w tym zakresie. Dlatego prosimy o pomoc. Jeśli przekażesz nam 20 zł będziemy mogli dotrzeć do 500 nowych osób; 1000 zł wystarczy by o naszym wydawnictwie dowiedziało się 20 000 osób. Jeśli nie możesz nam pomóc finansowo - powiedz o naszym wydawnictwie 5 swoim znajomym. Sami nie wygramy wojny z patomainstreamem, dlatego chcemy dotrzeć do każdej osoby, której bliskie są nasze wartości. Razem możemy zmienić więcej.

Wpłać 50 zł pokryjesz koszty jednego dnia promocji książki Bartłomieja Radziejewskiego na Facebooku
Wpłać 100 zł pokryjesz koszty promocji książki Stefana Sękowskiego w grupie 2000 osób
Wpłać 500 zł tyle kosztuje organizacja spotkania autorskiego online
Wpłać 800 zł pokryjesz koszty powstania okładki książki
Wpłać 2000 zł pokryjesz miesięczne koszty magazynowania, pakowania i obsługi zamówień