Wpisz kwotę, którą chesz przekazać na rzecz NK
Wszystkiego tego rodzaju programy są uzasadnione, korzystne gospodarczo – w istocie to zwrot podatku, inwestycja w kapitał ludzki.
To tzw. rozdawanie pieniędzy ludziom – to zapewne najlepiej wydane, alokowane środki publiczne.
Na Zachodzie od 3 lat trwa spowolnienie gospodarcze, Niemcy ostro wyhamowały pod koniec zeszłego roku były bliskie recesji – a u nas wszystko się kręci, właśnie w dużej mierze za sprawę tego „rozdawnictwa”.
Tyle tylko, że nie protestowali jak władza była „słuszna” i nie będą gdy owa słuszna władza wróci.
Odnosnie zagadnienia emerytur to strajkować powinny już teraz wszyscy. Grupa „emerytów” która jest od dekad traktowana w sposób uwłaczający ( brak mozliwosci strajkowych) taką 13 zostaje bardzo tanio zadowolona. Systemowo nic to nie pomaga, ale czy są inne pełne propozycje które mają szansę być wdrożone? Patrząc jak długo się pobiera emeryturę i ile środków przepada to ta 13 to …
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
W Niemczech rośnie niezadowolenie społeczne. Rośnie poparcie dla skrajnie prawicowej AfD. Ten trend wzmacnia niestabilność gospodarcza: inwestycje publiczne są niskie, a pieniądze rząd pompuje w przedsiębiorstwa.
Dziś jednocześnie akt łaski jest skuteczny i nieskuteczny, Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych jest sądem i nim nie jest, Kamiński i Wąsik są i nie są posłami.
Relacje z krajami Zatoki Perskiej są w tej chwili dla Rosji równie ważne, jak stosunki z Chinami. A być może już wkrótce staną się ważniejsze
Mimo ogromnego budżetu, „Bo się boi” Ariego Astera to porażka artystyczna. Reżyser atakuje bohatera tak oczywistymi, a jednocześnie niedorzecznymi metaforami, jak penis-gigant. Nawet Freud – gdyby żył – byłby zażenowany taką dosłownością
Skoro w maju strona ukraińska zgłosiła gotowość do rozmów nt. ekshumacji ofiar rzezi wołyńskiej, to zapewne była gotowa na daleko idące ustępstwa wobec strony polskiej. Niestety na kilka dni przed rocznicą „krwawej niedzieli” nic nie wskazuje na to, że w temacie coś się ruszy
Ubiegłotygodniowy szczyt NATO należał do najważniejszych w historii sojuszu nie tylko ze względu na czas w jakim się odbywał. Po raz pierwszy w spotkaniu uczestniczyli przywódcy Japonii i Korei Południowej. Czego tam szukali i co to oznacza dla paktu?
Zapisz się na listę mailingową i wybierz, na jaki temat chcesz otrzymywać alerty:
Login lub e-mail
Hasło
Zapamiętaj mnie